U bent hier

Contact

Vragen en opmerkingen in verband met deze website mag je per mail bezorgen aan info@depotwijzer.be. Je vraag wordt zo snel mogelijk beantwoord. Ook kalender- en nieuwsitems zijn welkom op dit adres.

Voor vragen in verband met depotbeleid, behoud en beheer of registratie, neem je best contact op met de depotconsulent(en) van je eigen regio. Zij staan ter beschikking voor advies en begeleiding of verwijzen je door, als iemand anders je beter kan verderhelpen.


Vlaamse Gemeenschapscommissie

Algemene directie Cultuur, Jeugd en Sport, Emile Jacqmainlaan 135, 1000 Brussel
erfgoeddepot@vgc.be

Sylvie Maes
depotconsulent - archieven, musea en erfgoedverenigingen - 02 563 05 54 - sylvie.maes@vgc.be

Jens Bertels
Archief en Museum voor het Vlaams Leven te Brussel
verenigingen voor wie erfgoed geen kerntaak is - 02/209 06 03 - jens.bertels@amvb.be

Provincie West-Vlaanderen

Dienst Cultuur, Provinciehuis Boeverbos, Koning Leopold III-laan 41, 8200 Sint-Andries
erfgoeddepot@west-vlaanderen.be

Livia Snauwaert
depotconsulent registratie - 050 40 34 18 - livia.snauwaert@west-vlaanderen.be

Wouter Lammens
depotconsulent behoud & beheer - 050 40 34 39 - wouter.lammens@west-vlaanderen.be

Provincie Vlaams-Brabant

Dienst Erfgoed, Provincieplein 1, 3010 Leuven
erfgoeddepot@vlaamsbrabant.be  

Benoît Vanhees
depotconsulent registratie & documentatie - 016 26 79 51 - benoit.vanhees@vlaamsbrabant.be  

Tom Cornelissen
erfgoeddepotconsulent - 016 26 79 52 - tom.cornelissen@vlaamsbrabant.be

Hadewijch Degryse
archeoloog onroerend erfgoeddepot Vlaams-Brabant - 016 26 76 10 - hadewijch.degryse@vlaamsbrabant.be

Provincie Oost-Vlaanderen

Transversale cel Cultuur, Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent
Provinciaal Erfgoedcentrum, Lotharingenstraat 1, 9700 Oudenaarde (Ename)
055 30 03 44 - erfgoeddepot@oost-vlaanderen.be

Lien Lombaert
depotconsulent archeologie - 09 267 72 29 of 05 533 17 32 - lien.lombaert@oost-vlaanderen.be

Jan De Smedt
beleidsmedewerker depot - 09 267 72 51 - jan.de.smedt@oost-vlaanderen.be

Provincie Limburg

Provinciaal Centrum voor Cultureel Erfgoed (PCCE), Universiteitslaan 1, 3500 Hasselt
erfgoeddepot@limburg.be

Tine Hermans
depotconsulent - 011 23 75 84 - tine.hermans@limburg.be

Flora Nobels
administratief medewerker depotwerking - 011 23 75 68 - flora.nobels@limburg.be

Provincie Antwerpen

Dienst ErfgoedDREMDepartement  Ruimte Ordening, Recreatie Erfgoed & Cultuur 

Postadres: Koningin Elisabethlei 22, 2018 Antwerpen
Bezoekadres: Provinciehuis aan de Singel, Desguinlei 100, 2018 Antwerpen
erfgoeddepot@provincieantwerpen.be

Adviseurs  cultureel erfgoed- & onroerend erfgoeddepots, behoud & beheer, registratie, vorming & trajectbegeleiding 

Roel De Ceulaer

adviseur erfgoeddepots - infrastructuur - 03 240 64 32 - roel.deceulaer@provincieantwerpen.be 

Frank Herman
adviseur erfgoeddepots - museumconsulent - 03 240 64 29 - frank.herman@provincieantwerpen.be

Marc Mees
adviseur erfgoeddepots - registratie - 03 240 64 21 - marc.mees@provincieantwerpen.be

Sarah Truyts  (vanaf 8 februari 2017)
adviseur erfgoeddepots – [03 240 69 96] – sarah.truyts@provincieantwerpen.be

Sophie Ragas
administratief medewerker erfgoeddepots - 03 240 64 14 - sophie.ragas@provincieantwerpen.be

Onroerenderfgoeddepot - Provinciaal Archeologiedepot

Ignace Bourgeois
Adviseur archeologie - 03 240 63 52 - ignace.bourgeois@provincieantwerpen.be