U bent hier

Contact

Vragen en opmerkingen in verband met deze website mag je per mail bezorgen aan de redactie via info@depotwijzer.be. Je vraag wordt zo snel mogelijk beantwoord. Ook kalender- en nieuwsitems zijn welkom op dit adres.

Voor vragen in verband met depotbeleid, behoud en beheer of registratie, neem je best contact op met één van de onderstaande consulenten. Zij staan ter beschikking voor advies en begeleiding of verwijzen je door, als iemand anders je beter kan verderhelpen.

 

FARO. Vlaams steunpunt voor cultureel erfgoed

FARO. Vlaams Steunpunt voor Cultureel Erfgoed vzw, Priemstraat 51, 1000 Brussel
info@faro.be

Anne-Cathérine Olbrechts
adviseur behoud en beheer - +32 (0)2 213 10 82 - anne-catherine.olbrechts@faro.be

Jan De Smedt
adviseur behoud en beheer - +32 (0)2 213 10 77 - jan.desmedt@faro.be

Julie Lambrechts
adviseur behoud en beheer - +32 (0)2 213 10 86 - julie.lambrechts@faro.be

Jürgen Vanhoutte
adviseur behoud en beheer - +32 (0)2 213 10 70 - jurgen.vanhoutte@faro.be

Tine Hermans
adviseur behoud en beheer - +32 (0)2 213 10 80 - tine.hermans@faro.be

Wouter Lammens
adviseur behoud en beheer - +32 (0)2 213 10 83 - wouter.lammens@faro.be

Provincie Antwerpen

Dienst Erfgoed – DREM – Departement  Ruimte Ordening, Recreatie, Erfgoed & Cultuur 

Postadres: Koningin Elisabethlei 22, 2018 Antwerpen
Bezoekadres: Provinciehuis aan de Singel, Desguinlei 100, 2018 Antwerpen

Onroerenderfgoeddepot – Provinciaal Archeologiedepot – erfgoeddepot@provincieantwerpen.be

Sofie Scheltjens – adviseur archeologie  [tel. 03 240 55 01] sofie.scheltjens@provincieantwerpen.be

Ignace Bourgeois – adviseur archeologie - [03 240 63 52] – ignace.bourgeois@provincieantwerpen.be

 

Provincie Limburg

Provinciaal Centrum voor Cultureel Erfgoed (PCCE), Universiteitslaan 1, 3500 Hasselt
pcce@limburg.be
011 23 75 75

Provincie Oost-Vlaanderen

Transversale cel Cultuur, Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent
Provinciaal Erfgoedcentrum, Lotharingenstraat 1, 9700 Oudenaarde (Ename)
055 30 03 44 - erfgoeddepot@oost-vlaanderen.be

Lien Lombaert
depotconsulent archeologie - 09 267 72 29 of 05 533 17 32 - lien.lombaert@oost-vlaanderen.be 

Provincie Vlaams-Brabant

Dienst Erfgoed, Provincieplein 1, 3010 Leuven
erfgoeddepot@vlaamsbrabant.be  

Hadewijch Degryse
archeoloog onroerend erfgoeddepot Vlaams-Brabant - 016 26 76 10 - hadewijch.degryse@vlaamsbrabant.be

Provincie West-Vlaanderen

Dienst Erfgoed, Provinciehuis Boeverbos, Koning Leopold III-laan 41, 8200 Sint-Andries
erfgoed@west-vlaanderen.be

Vlaamse Gemeenschapscommissie

Algemene directie Cultuur, Jeugd en Sport, Emile Jacqmainlaan 135, 1000 Brussel
erfgoeddepot@vgc.be

Sylvie Maes
depotconsulent - archieven, musea en erfgoedverenigingen - 02 563 05 54 - sylvie.maes@vgc.be

Jens Bertels
Archief en Museum voor het Vlaams Leven te Brussel
verenigingen voor wie erfgoed geen kerntaak is - 02/209 06 03 - jens.bertels@amvb.be

Vlaamse Overheid

Departement Cultuur, Jeugd en Media, Arenbergstraat 9, 1000 Brussel

Algemeen e-mailadres erfgoeddatabanken (Donnet, Erfgoedinzicht, Erfgoedplus):  erfgoeddatabanken@vlaanderen.be

Livia Snauwaert
erfgoedconsulent databanken - +32(0)2 553 42 13

Jef Malliet
erfgoedconsulent databanken - +32(0)2 553 06 96

Bart Bosmans
erfgoedconsulent databanken - +32(0)2 553 42 95